„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“

Společnost Czech Pedal Car se zabývá výrobou - prodejem modelů a stavebnic šlapacích retro autíček.

Naše autíčka a stavebnice jsou určeny nejen pro kutily, sběratele, milovníky veteránů a milovníky nostalgie staré doby, ale také pro ty nejmenší z nás.
Ruční výroba našich autíček zaručuje kvalitu a individuální přístup ke každému autíčku.

Konstrukce autíčka je hliníková, vybavená nastavitelným sedlem a navržená tak, aby odolala těm nejnáročnějším podmínkám. Karoserie je taktéž velmi odolná, jak proti nárazům - tak proti zatížení.
Samotné autíčko je osazeno 14ti kuličkovými ložisky.

Hotové Retro modely šlapacích autíček:

Aktuálně má zákazník možnost si vybírat ze dvou nabízených Retro modelů šlapacích autíček.

Každé z našich autíček má svůj rodokmen.
Na konstrukci autíčka je umístěn výrobní štítek, označující u modelu: výrobní číslo, typ, rok a měsíc výroby, nosnost a kontakt na naši firmu.
Standardně je každý hotový model vybaven tech. průkazem, ve kterém jsou vyznačeny shodující se údaje s výrobním štítkem.
Technický průkaz dále obsahuje místo na fotografii, kolonky pro vyplnění jména, příjmení, bydliště a věku majitele autíčka.

Retro stavebnice:

Sfoukněte prach ze svých dílen a rozjeďte svůj nový projekt.

Naše Retro stavebnice je levnější, ale hlavně tvůrčí variantou pro naše zákazníky. V době, kdy domácí dílny ve většině případech zejí prázdnotou, jsme se rozhodli dát našim dílnám, kůlnám a sklepům ještě šanci. Seberme odvahu, své děti a pojďme naši dílnu oživit svým novým projektem: "Sestavme funkční model šlapacího autíčka".

Naše odměna nebude jen to, že naše děti naučíme základy montážních postupů a mechanického pohybu, ale také ta, že se kolemjdoucí budou otáčet za Vaším novým projektem.

Barevnosti se meze nekladou a tak bude každý model originál.

K samotnému sestavení funkčního modelu je zapotřebí určitá zručnost. Ale ta, troufneme si říci, dříme v každém z nás. Podle našeho fotonávodu je snadné svůj projekt dotáhnout do svého zdárného konce. Ano, máte pravdu. Model není sestaven za hodinu.. Ale každý pořádný projekt chvíli trvá.

Doufáme, že náš nový produkt oceníte a pomůžete lidem okolo nás dokázat, že stále existuje možnost tvořit české věci.

Novinka 2024                                   

Czech Pedal Car v roce 2024 pečlivě pracuje na vývoji nového modelu. Hlavní inspirací pro tvary nového modelu se stal český kultovní automobil Škoda 120-130 s naším produktovým označením CPC 130.

Nový model se nám celkově nafouknul a rozšířil, řízení se šlapkami bylo posunuto směrem dopředu a sedlo je možné oproti starší verzi modelu s označením ZK1000 posunout o jednu pozici navíc, a to směrem dozadu. To vše nám zaručuje více místa a pohodlí v kokpitu řidiče.