„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“

Společnost Czech Pedal Car se zabývá výrobou - prodejem modelů a stavebnic šlapacích retro autíček.

Naše autíčka a stavebnice jsou určeny nejen pro kutily, sběratele, milovníky veteránů a milovníky nostalgie staré doby, ale také pro ty nejmenší z nás.
Ruční výroba našich autíček zaručuje kvalitu a individuální přístup ke každému autíčku.

Konstrukce autíčka je hliníková, vybavená nastavitelným sedlem a navržená tak, aby odolala těm nejnáročnějším podmínkám. Karoserie je taktéž velmi odolná, jak proti nárazům - tak proti zatížení.
Samotné autíčko je osazeno 14ti kuličkovými ložisky.

Hotové retro modely šlapacích autíček:

Každé z našich autíček má svůj rodokmen.
Na konstrukci autíčka je umístěn výrobní štítek, označující u modelu: výrobní číslo, typ, rok a měsíc výroby, nosnost a kontakt na naši firmu.
Standardně je každý hotový model vybaven tech. průkazem, ve kterém jsou vyznačeny shodující se údaje s výrobním štítkem.
Technický průkaz dále obsahuje místo na fotografii, kolonky pro vyplnění jména, příjmení, bydliště a věku majitele autíčka.

Retro stavebnice:

Sfoukněte prach ze svých dílen a rozjeďte svůj nový projekt.

Naše Retro stavebnice je levnější, ale hlavně tvůrčí variantou pro naše zákazníky. V době, kdy domácí dílny ve většině případech zejí prázdnotou, jsme se rozhodli dát našim dílnám, kůlnám a sklepům ještě šanci. Seberme odvahu, své děti a pojďme naši dílnu oživit svým novým projektem: "Sestavme funkční model šlapacího autíčka".

Naše odměna nebude jen to, že naše děti naučíme základy montážních postupů a mechanického pohybu, ale také ta, že se kolemjdoucí budou otáčet za Vaším novým projektem.

Barevnosti se meze nekladou a tak bude každý model originál.

K samotnému sestavení funkčního modelu je zapotřebí určitá zručnost. Ale ta, troufneme si říci, dříme v každém z nás. Podle našeho fotonávodu je snadné svůj projekt dotáhnout do svého zdárného konce. Ano, máte pravdu. Model není sestaven za hodinu.. Ale každý pořádný projekt chvíli trvá.

Doufáme, že náš nový produkt oceníte a pomůžete lidem okolo nás dokázat, že stále existuje možnost tvořit české věci.

Aktuálně připravujeme:

Czech Pedal Car pečlivě pracuje na vývoji nového modelu pro rok 2018. Hlavní inspirací je roadster  MB 990. Model, který je na fotografiích, je rukopisem jednoho velmi šikovného člověka Z.K., který nám svou pečlivostí pomáhá vdechnout našim autíčkům duši. Model na fotografiích se nachází ve fázi rozpracování. Aktuálně vývoj pokračuje také u velmi šikovných lidiček a to ve Vědeckotechnickém parku UTB ve Zlíně, kde pracujeme na detailech karoserie. Věříme, že s prací celého týmu budete spokojeni a oceníte kvalitu a zpracování všech našich modelů... tvoříme je přece hlavně pro Vás...

Nový model bychom rádi uvedli do prodeje na jaře 2018 :-).


 

Spousty radosti a zážitků Vám přeje tým Czech Pedal Car...