Postavíme i Vám Váš sen...


Spousta lidí se nás ptá: "jaká je vlastně cena modelů šlapacích autíček a Retro stavebnic?"

Model šlapacího autíčka

typové označení 440

18.400,-- Kč

Model šlapacího autíčka - NOVINKA 2018

typové označení ZK1000

18.400,-- Kč

Retro stavebnice modelu šlapacího autíčka

typové označení 440

13.500,-- Kč

Pro ty, kteří si netroufají, či nemají možnost lakování karoserie nebo vrtání otvorů pro umístění světlometů, nabízíme možnost naši Retro stavebnici doplnit o probarvenou karoserii a přípravu otvorů pro umístění světlometů v naší režii.

Cena probarvené karoserie Retro stavebnice

800,-- Kč

Cena za přípravu otvorů pro světlomety

800,-- Kč

Více fotografií a informací nejen o novém modelu naleznete na našich stránkách v sekci Projekty.


Příslušenství k modelům šlapacích autíček:

  • Vlastní SPZ na přání (vlastní čísla, písmena). Na výběr jsou tři možné varianty:

  1. Hliníková SPZ s reflexním podkladem a černým potiskem, vybavená samolepící fixací, cena 700 Kč/pár (přední a zadní).

  2. Originál hliníková SPZ opatřená potiskem vypalovacími barvami, samolepící fixace. Cena 1.300 Kč (přední a zadní). SPZ lze potisknout také jménem, vybranými čísly či názvem firmy do daného rozměru 110x30 mm.
  • Reklamní polep:

Model autíčka lze opatřit názvem či logem Vaší společnosti. Autíčko se pak stává Vaší nepřehlédnutelnou reklamou. Cenu autíčka lze pak uplatnit v nákladech Vaší společnosti. Cena reklamního polepu je cca 1.000 Kč - dle náročnosti polepu.

  • Elektroinstalace - osvětlení, blikače, klakson

Nové i stávající modely lze opatřit elektroinstalací. Jedná se o elektro balíček, kterým lze model doplnit o funkční přední a zadní osvětlení, blikače a klasický klakson. Balíček lze objednat od května 2018 a bude možno si jej zakoupit na dobírku či osobně vyzvednout u nás na dílně.

  • Balení:

Model šlapacího autíčka lze dodat v papírové krabici či v dřevěné bedně s lanovými madly a vypáleným logem.

  • papírová krabice: 230,-- Kč
  • dřevěná bedna s lanovými madly a vypáleným logem: 2.000,-- Kč

Napadlo Vás využít naše autíčko jako dárek nebo reklamní předmět pro Vaši firmu?

Skvělý nápad!
Určitě se najde někdo z Vašich zákazníků nebo blízkých, kteří si zaslouží za dlouholetou spolupráci či kamarádství, odměnit hezkým dárkem.
Vaše autíčko můžeme opatřit například logem Vaší firmy a stane se tak reklamním dárkem a Vaší každodenní mobilní reklamou. Autíčko je velmi líbivé a nezůstane bez povšimnutí.
Vám udělá autíčko velkou reklamu a dětem velkou radost.

Dopřejme dětem mít také vlastního veterána, o kterého můžou s láskou pečovat.

 

Postup objednávky:

Objednávku je možno provést buď emailem na czechpedalcar@gmail.com, nebo přes naše FB stránky: https://www.facebook.com/czechpedalcar.cz/ či telefonicky na čísle: +420 604 613 017.

Aby se začalo s výrobou autíčka, je potřeba si při objednávce zvolit barvu autíčka a zaslat nejpozdější termín dodání, do kdy autíčko potřebujete. Nejkratší termín dodání je aktuálně 3-4.týdny.

Dále je nutné zaslat kontaktní a fakturační údaje. Následně Vám bude emailem zaslána zálohová faktura ve výši 50% z ceny samotného autíčka. Jakmile nám doběhne platba zálohové faktury, bude zahájena výroba.

Autíčko je možno dodat buď v papírové krabici (230 Kč) nebo v dřevěné bedně s lanovými madly a vypáleným logem (cena 2.000 Kč). Autíčko je možno zaslat po dohodě přepravcem, poštou (cena dle aktuálního ceníku přepravce), či se lze domluvit na osobním předání u nás na dílně - osobní předání preferujeme.

Spousty radosti a zážitků Vám přeje tým Czech Pedal Car...