Postavíme i Vám Váš sen...

CENÍK NAŠICH MODELŮ...


Model šlapacího autíčka - NOVINKA 2017

typové označení 440

- Model lze dovybavit příplatkovým příslušenstvím viz. níže


18.400,-- Kč

Model šlapacího autíčka - NOVINKA 2018

typové označení ZK1000

- Model lze dovybavit příplatkovým příslušenstvím viz. níže


18.400,-- Kč

Model šlapacího autíčka - NOVINKA 2020

typové označení Rally Monte Carlo


- V ceně je zahrnuta výbava: světelná rampa se čtyřmi funkčními přídavnými světlomety, dvoutónový klakson, rally polep, černé vnitřní čalounění kokpitu - prošívané červenou nití...

- model lze dovybavit vlastní SPZ či dřevěnou bednou viz níže.


25.750,-- Kč

Retro stavebnice modelu šlapacího autíčka

typové označení Retro stavebnice 440


Pro ty, kteří si netroufají, či nemají možnost lakování karoserie nebo vrtání otvorů pro umístění světlometů, nabízíme možnost naši Retro stavebnici doplnit o probarvenou karoserii a přípravu otvorů pro umístění světlometů...

Cena probarvené karoserie Retro stavebnice                 800,-- Kč

Cena za přípravu otvorů pro světlomety                          800,-- Kč


Stavebnici lze dovybavit příplatkovým příslušenstvím viz. níže.

AKTUÁLNĚ NENÍ K DOSPOZICI - NELZE OBJEDNAT!

14.800,-- Kč

Více fotografií a informací nejen o novém modelu naleznete na našich stránkách v sekci Projekty.


Příslušenství k modelům šlapacích autíček:

  • Vlastní SPZ na přání (vlastní čísla, písmena). Na výběr jsou dvě možné varianty:

  1. Hliníková SPZ s reflexním podkladem a černým potiskem, vybavená samolepící fixací, cena 700 Kč/pár (přední a zadní).

  2. Originál hliníková SPZ opatřená potiskem vypalovacími barvami, samolepící fixace. Cena 1.300 Kč (přední a zadní). SPZ lze potisknout také jménem, vybranými čísly či názvem firmy do daného rozměru 110x30 mm.
  • Reklamní polep:

Model autíčka lze opatřit názvem či logem Vaší společnosti. Autíčko se pak stává Vaší nepřehlédnutelnou reklamou. Cenu autíčka lze pak uplatnit v nákladech Vaší společnosti. Cena reklamního polepu je cca 1.000 Kč - dle náročnosti polepu.

  • Elektroinstalace - osvětlení, blikače, klakson

Nové i stávající modely lze opatřit elektroinstalací. Jedná se o elektro balíček, kterým lze model doplnit o funkční přední a zadní osvětlení, blikače a klasický klakson. To vše je napájeno celkem šesti tužkovými bateriemi. Balíček lze objednat od května 2018 a bude možno si jej zakoupit na dobírku či osobně vyzvednout u nás na dílně. Cena elektro-balíčku je 1.650 Kč.

  • Vnitřní čalounění

Nové i stávající modely lze doplnit vnitřním bočním čalouněním s kapsičkou, tzv. tapecírem. Tapecír dodáváme ve stejné barvě koženky, jako sedlo modelu (vínová barva). Po dohodě lze zaslat vlastní koženku, kterou bude Váš model čalouněn. Čalouněním lze doplnit oba typy modelů. Cena vnitřního bočního čalounění s kapsičkou je 1.250 Kč.


  • Balení:

Model šlapacího autíčka lze dodat v papírové krabici či v dřevěné bedně s lanovými madly a vypáleným logem.

  • papírová krabice: 290,-- Kč
  • dřevěná bedna s lanovými madly a vypáleným logem: 2.000,-- Kč

Napadlo Vás využít naše autíčko jako dárek nebo reklamní předmět pro Vaši firmu?

Skvělý nápad!
Určitě se najde někdo z Vašich zákazníků nebo blízkých, kteří si zaslouží za dlouholetou spolupráci či kamarádství, odměnit hezkým dárkem.
Vaše autíčko můžeme opatřit například logem Vaší firmy a stane se tak reklamním dárkem a Vaší každodenní mobilní reklamou. Autíčko je velmi líbivé a nezůstane bez povšimnutí.
Vám udělá autíčko velkou reklamu a dětem velkou radost.

Dopřejme dětem mít také vlastního veterána, o kterého můžou s láskou pečovat.

 

Postup objednávky:

Objednávku je možno provést buď emailem na czechpedalcar@gmail.com, nebo přes naše FB stránky: https://www.facebook.com/czechpedalcar.cz/ či telefonicky na čísle: +420 604 613 017.

Aby se začalo s výrobou autíčka, je potřeba si při objednávce zvolit barvu autíčka a zaslat nejpozdější termín dodání, do kdy autíčko potřebujete. Termín dodání je však nutno doladit s námi dle aktuální vytíženosti.

Dále je nutné zaslat kontaktní a fakturační údaje. Následně Vám bude emailem zaslána zálohová faktura ve výši 50% z ceny samotného autíčka. Jakmile nám doběhne platba zálohové faktury, bude zahájena výroba.

Autíčko je možno dodat buď v papírové krabici (290 Kč + balné 100 Kč) nebo v dřevěné bedně s lanovými madly a vypáleným logem (cena 2.000 Kč). Autíčko je možno zaslat po dohodě přepravcem (cena dle aktuálního ceníku přepravce), či se lze domluvit na osobním předání u nás na dílně - osobní předání preferujeme.

Spousty radosti a zážitků Vám přeje tým Czech Pedal Car...