RETROPROJEKT - "Postav si svůj sen"...

Kdo si hraje, nezlobí...

Naše Retro stavebnice je levnější, ale hlavně tvůrčí variantou pro naše zákazníky. V době, kdy domácí dílny ve většině případech zejí prázdnotou, jsme se rozhodli dát našim dílnám, kůlnám a sklepům ještě šanci. Seberme odvahu, své děti a pojďme naši dílnu oživit svým novým projektem: "Sestavme funkční Retro model šlapacího autíčka".

Sestavení modelu bude pro spoustu lidí velmi příjemné zpestření všedních dnů, kdy bude vznikat pod rukama něco nového a velmi líbivého. Veškerá radost ze stavebnice se však za nedlouho zdvojnásobí a to hlavně když uvidíte nadšení v malých tvářích a Váš model v pohybu.

Sestavení modelu díky našemu fotonávodu není nic složitého a zvládne jej každý trochu zručný člověk. 

Výhodou stavebnice je vlastní výběr barvy Vašeho autíčka, tzv. RAL. V každém hobby marketu se dá pořídit či nechat namíchat jakýkoliv odstín barvy přímo do spreje. Cena spreje se pohybuje cca 150 Kč. Práce se sprejem je poměrně jednoduchá. Nezapomeňme však na řádné odmaštění karoserie a dodržení pracovního postupu daného výrobcem Vámi zakoupené barvy.

Pro ty, kteří si však  netroufají, či nemají možnost lakování karoserie nebo vrtání otvorů pro umístění světlometů, nabízíme možnost naši Retro stavebnici doplnit o probarvenou karoserii a přípravu otvorů pro umístění světlometů.

K úspěšnému dokončení Retro stavebnice je zapotřebí vlastní základní nářadí.

Doporučené nářadí pro sestavení modelu autíčka:

plochý klíč č.17, č.7, 2x č.10, 2x č.13, 2x č.17, 1x č.7, 1x č.8, 1x gola klíč č.8, imbusový klíč č. 3, metr, lepidlo, fix, smirkový papír, křížový šroubovák, plochý šroubovák, vazelína, aku vrtačka, vrták č. 1,5, 2,3,4 a 6mm, úhlová bruska. Výhodou je mít mikrobrusku s nástavci